הצוות שלנו

אנשים. יוצרים. הצלחה

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ליצור ערך אמיתי עבור לקוחותינו טמונה באנשים שלנו. לכל אחד מאתנו ניסיון, ידע וכישרון הייחודיים לו, וביחד אנו יוצרים שלם הגדול מסך חלקיו. הודות לצוות מנוסה ומגוון של משפטנים ומומחים בתחום העסקי, בעלי רמה מקצועית ואישית גבוהה, ממשיך המשרד לחדש ולהרחיב את מגוון השירותים הייחודיים לו, ובדרכו הייחודית, תוך חתירה מתמדת למצוינות.

עבור כל אחת ואחד מאתנו, המשרד הוא מקום העבודה הטוב ביותר. משרד המעניק לנו בית חם, מאתגר, מעצים ומפרגן, למימוש מלוא הפוטנציאל האישי, ומהווה עבורנו מקור לעוצמה ולגאווה ברמה המקצועית, הערכית והאישית. משרד המעשיר את עובדיו, תורם ומעורב בקהילה. משרד של אנשים איכותיים, החולקים סולם ערכים דומה ונהנים לעבוד ביחד, מתוך כבוד הדדי, פרגון, הערכה, חדוות יצירה ורצון לשתף ולהצליח.
מאז הקמתו, חרט משרד בן זקן-גרינגליק ושות' על דגלו להוות בית מקצועי, משפחתי חם ומאתגר למשפטנים שצמחו בו ומעצבים בכל יום מחדש את רוחו הייחודית. אנו מאמינים כי בכך טמונה עוצמתנו – במצוינות האישית, באמינות, באהבת האדם ובעבודת הצוות, שעומדים בבסיס התרבות הארגונית של המשרד ומהווים תנאי הכרחי לעבודה בו. הגישה האנושית, התחושה שתמיד יש עם מי לדבר, ההתמקדות בפרט, בשאיפותיו ובצרכיו, מאפיינים גם את יחסי המשרד עם לקוחותיו, הנהנים משירות מקצועי, אישי ואנושי לאורך כל הדרך.