גישור עסקי

מומחים בגישור עסקי

משרדנו מתמחה באופן ייחודי במתן שירותי גישור עסקי-משפטי, במצבי סכסוך ומחלוקות בזירה העסקית, וזאת מתוך שאיפה להגיע להבנות המייתרות הגשה או ניהול תביעות משפטיות, ובכוחן לחסוך לצדדים המגושרים עוגמת נפש, זמן ומשאבים.

במסגרת הגישור העסקי מקבלים הצדדים המגושרים הזדמנות נדירה, להעלות אינטרסים נוספים מצדם שאינם רלוונטיים בהליך המשפטי. כך ניתנת להם האפשרות לעצב בעצמם את פסק הדין, אשר נותן ביטוי גם לאינטרסים אלו, דבר שהיה נמנע מהם במסגרת הדיון המשפטי הצר.

יחד עם זאת, אנו מאמינים כי גם אם מטרתו של הגישור לחסוך את ההתדיינות המשפטית, הרי שמומלץ לבחור במגשר בעל ניסיון ויידע משפטי, אשר ידע לשלב ולאזן בפתרון הגישורי בין האינטרסים השונים והמגוונים, לבין הזכויות והחובות המשפטיות של  הצדדים המגושרים.

בבואנו לגשר בין צדדים חלוקים, אנו מביאים עמנו להליכי הגישור, את ניסיוננו האישי והמקצועי (משפטי ועסקי) יחד עם יצירתיות, סבלנות ויכולת ניהול מו"מ, החוברים לגישה שתכליתה להביא לפתרון הוגן, ראוי וצודק לשביעות רצונם של הצדדים המגושרים.

כתוצאה, והודות לניסיוננו ולהבנתנו העמוקה את עולם המסחר והעסקים, אנו משיגים אחוזי הצלחה גבוהים ביצירת הסדרי גישור עסקי לשביעות רצונם של הצדדים המגושרים, המשקפים בצורה האופטימלית את רצונותיהם והאינטרסים שלהם.

אנו מבינים ומכילים היטב את הלך רוחם ורצונם של הצדדים  להגיע להבנות מוקדם ככל הניתן, ומתוך כך מחויבים להעניק לשני הצדדים המעורבים אכסניה מקצועית מסורה וקשובה, בה ישוקפו צורכיהם ברגישות רבה, ומתוך נחישות להביא לסיום המחלוקת באופן המיטבי האפשרי.

במסגרת האמורה, אנו מעניקים שירות גם ללקוחות המעורבים כבר בהליכי בוררות או המנהלים תביעות בבית משפט.

עורך דין איל בן זקן מגשר מוסמך, בוגר קורס גישור עסקי של לשכת עוה"ד והתמחות בתחום הגישור, במסגרת קורס "פרקטיקום" של לשכת עוה"ד.

תחומי ההתמחות בגישור עסקי:

> פירוק שותפויות עסקיות – פירוק שותפויות הינו תהליך סבוך, ובעל השלכות מעשיות רבות השפעה לשני הצדדים. גישור עסקי יביא לפתרונות יצירתיים, להסכמים רצויים, הוגנים וראויים, במצבי פירוק מרצון או מכפיה.

> מחלוקות העולות מפרשנות חוזים מסחריים ועסקיים, מימושם וקיומם  –  גישור עסקי יביא בפני הצדדים פתרונות שיאפשרו להם להוסיף ולדור בכפיפה אחת או להיפרד ברוח טובה מבלי להותיר תחושות קשות.

> מחלוקות בתחום הנדל"ן על היבטיו השונים -  סיום מחלוקות בקשר עם פרשנות חוזים או מימוש עסקאות במקרקעין, בהסדר שיאפשר לצדדים להוסיף ולקיים את העסקה או להיפרד תוך מזעור נזקים.

> סכסוכים כספיים, ספקים, נותני ומקבלי שירותים שונים – גישור עסקי יחליף פניה לערכאות משפטיות ונקיטה בהליכי הוצל"פ, יקצר זמנים, ימצה את הפתרונות האפשריים ויאפשר לשני הצדדים להמשיך בניהול עסקיהם, גם אם אלה יבחרו לסיים התקשרות הדדית.